7 tipů na ověřené ubytování v Bulharsku - klubové hotely CK Alexandria pro sezónu 2022

zdroj: CK Alexandria

7 tipů na ověřené ubytování v Bulharsku - klubové hotely CK Alexandria pro sezónu 2022

Bulharsko je destinací, která se v posledních letech stala opět velmi oblíbeným a vyhledávaným cílem mnoha turistů, zejména rodin s dětmi. Pláže jsou v Bulharsku jedinečné, jsou pověstné svým jemným pískem, délkou mnohdy až několik kilometrů a pozvolným vstupem do moře.
Kvalita služeb se zlepšuje každým rokem a taky zde je možné najít místa, kde jsou služby na vysoké úrovni. Spolehnout se můžete například na klubové hotely českých cestovních kanceláři.

CK Alexandria poskytuje ubytováni ve svých klubových hotelech už několik let. Přímo v areálu klubových hotelů pro Vás čeští a bulharští animátoři v čele s maskoty Karcoolkou a Lexou připraví nejrůznější zábavné aktivity, sportovní i nesportovní turnaje, převážně nevážně míněné hry a soutěže, které zpestří Váš den a poskytnou zábavu všem, kteří o ni projeví zájem. Chybět nebude ani Karcoolčin dětský klub s programem speciálně navrženým pro děti. Pro ty je dále připravena dětská diskotéka, po které se můžete těšit na zábavná představení pro malé i velké diváky připravované českými a bulharskými animátory.

Každý z hotelů nabízí služby all inclusive nebo ultra all inclusive (zahrnuje taky nápoje). Služby ULTRA ALL INCLUSIVE zahrnují plnou penzi, včetně neomezené konzumace vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů a koktejlů a vybraných importovaných alkoholických nápojů.

Letos nabízí v Bulharsku pobyty v 7 klubových hotelech (v pořadí podle hodnocení) :

1.  hotel Belvedere Alexandria Club v Primorsku 

Hotel byl nedávno zrekonstruován. Získal modernější a prostornější podobu. Nabízí široké možnosti relaxace s rozlehlými bazény, hřištěm, amfiteátrem, restaurací i bary. K dispozici je taky pobyt se službami all inclusive. Hotel se nachází v severní části Primorska a je vzdálen cca 150m od severní pláže, cca 350 m od jižní pláže a cca 200 m od centra. Pláže v Primorsku jsou písčité, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a postupně se svažující do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky Alexandria group slunečníky a lehátka zdarma (maximálně jeden slunečník a dvě lehátka na pokoj).
 

2. hotel Hermes Alexandria Club v Carevu

Hotel se nachází cca 80 m od písečné pláže, v klidném prostředí, jen 250 m od centra městečka Carevo. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA U BEACH BARŮ ZDARMA (jejich počet je však omezen prostorem, který je k dispozici). Slunečníka a lehátka na pláži za poplatek.
V areálu hotelu jsou k dispozici dva venkovní bazény, dětský venkovní bazén a aquapark pouze pro hotelové hosty.

3.  hotel Žeravi Alexandria Club Primorsko

První z hotelů Žeravi v nabídce CK se nachází v Primorsku - v severní části letoviska, v bezprostřední blízkosti severní pláže (cca 80 m). Je vzdálen cca 300 m od centra. Stejně jako pro klienty ubytované v hotelu Belvedere Alexandria Club jsou ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky Alexandria group slunečníky a lehátka zdarma. 

4. Žeravi Beach Alexandria Club Slunečné Pobřeží

Další z hotelů Žeravi v nabídce CK se nachází na Slunečném pobřeží a nespornou výhodou je prostorná písčitá pláž přímo u hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži a v blízkém okolí najdete školy vodních sportů (windsurfingu, kiteboardingu apod.), stánky s občerstvením, bary, kavárny a restaurace. Na vodě si můžete zalyžovat, zajezdit si na vodním banánu či na prkně taženém člunem (wakeboarding), pronajmout si vodní šlapadlo, vodní skútr, windsurfing atd. - vše za poplatek.

5. hotel Merlin Alexandria Club v Lozenci

Rozsáhlá hotelová zahrada (6000 m2) s bazény a písečná pláž, vzdálená jen 350 m od hotelu, vytváří ideální podmínky pro strávení klidné dovolené. Důraz kladen na pohodu a relaxaci - nepůsobí zde animační tým. Pouze pro děti se připravuje denní program plný zábavy, her a dalších kreativních aktivit.

6. hotel Moko Beach Alexandria Club na Zlatých Píscích

Hotel Moko Beach Alexandria Club se objevoval v nabídce již dříve jako Morsko Oko Garden Alexandria Club. Hotel má skvělou polohu v bezprostřední blízkosti pláže, a přitom nedaleko živého centra oblíbeného letoviska Zlaté Písky, bazén a bar přímo na pláži. Budova hotelu je postavena na mírném svahu stoupající od pobřeží. K pláži se od hotelu sestupuje cca po cca 50 schodech, z restaurace cca po 30 schodech nebo po cestě kolem hotelu.

7. Berlin Golden Beach Alexandria Club

Novinka v nabídce klubových hotelů CK Alexandria.  Hotel nabízí pobyt v letovisku Zlaté písky, přímo u pláže, která mu dala jméno. Komfortní hotelový komplex se skládá z pěti budov. V nabídce je program all inclusive Gold, který zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem, dopolední a odpolední občerstvení, neomezenou konzumaci nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby.

Navštívili jste pláž a máte pro nás doplňující informace k popisu, hodnocení nebo fotografie místa? Podělte se s námi v komentářích pod příspěvkem nebo nám informace zašlete e-mailem na kontakt@nejplaze.cz. Vaše názory nám pomohou zkvalitnit obsah stránek. Děkujeme.