Alice Bendová nabízí k prodeji apartmán v letovisku Callao Salvaje na Tenerife

Alice Bendová nabízí k prodeji apartmán v letovisku Callao Salvaje na Tenerife

Alice Bendová zveřejnila na instagramu nabídku na prodej střešního apartmánu s nádherným panoramatickým výhledem na oceán a hory.

Apartmán má 1 ložnici s vestavěnou skříní,obývací pokoj s kuchyní,koupelnu,balkón a velkou střešní terasu nad celým bytem. Tento komplex je velmi klidný a tichý s obrovským bazénem,dále bazénem pro děti,pingpongovým stolem,knihovnou a zahradou s palmami. Parkování je možné kdekoliv okolo domu.
Vzdálenost z letiště je 19 min,v pěší vzdálenosti jsou obchody,supermarket,restaurace,nádherná pláž a přírodní bazén s mořskou vodou přímo u oceánu. Byt disponuje novým kotlem a klimatizací.
Měsíční poplatky jsou 50€(úklid,bazén,popelnice) + elektřina a voda
Veškerý právní servis,založení bankovního účtu a N.I.E. - BUDE ZAJIŠTĚN ČESKY MLUVÍCÍ OSOBOU
V případě zájmu můžete Alici kontaktovat na veselaalice@seznam.cz , zašle Vám více fotek a taky informace o ceně. Pokud máte zájem, tak si pospěšte zájem je prý obrovský - po 2 hodinách si je ozvalo přes 60 zájemců.

Jenom pro upřesnění - Alice momentálně vlastní na Tenerife dva apartmány. Neprodává apartmán v Puerto de Santiago, odkud se se před pár dny vrátila.  Ten si plánuje ponechat pro rodinu a děti do budoucna.

Nabízený apartmán se nachází ve 20 km vzdáleném městečku Callao Salvaje. Podle Blesku plánuje Alice koupit v oblasti dům. 

Callao Salvaje leží v těsném sousedství dalšího oblíbeného prázdninového centra Playa Paraiso. Pro milovníky krásných ale divokých pláží bude zde určitě zajímavá pláž Playa de Ajabo.. Pokrývá ji tmavý, vulkanický písek. Pozor pobřeží se zde rychlým tempem se noří do mořské vody.