Alice Bendová si užívá slunečného počasí na Tenerife v letovisku Puerto de Santiago

Alice Bendová si užívá slunečného počasí na Tenerife v letovisku Puerto de Santiago

Známa česká modelka, herečka a moderátorka Alice Bendová si před několika lety pořídila apartmán na ostrově Tenerife. Ve svém druhém domově se snaží trávit spolu s rodinou co nejvíc času. Letos sbalila kufry hned začátkem ledna a na Kanárské ostrovy odletěla společně se svým se svým dlouholetým partnerem Michalem Topolem. Bohužel přesun zkomplikoval PCR test, který musela absolvovat po příletu na letišti. Test na koronavirus byl naštěstí negativní a tak se Alice mohla na instagramu pochlubit fotkou z pláže. Na koupáni to sice není, ale v březnu si na Tenerife užijete podstatně lepšího počasí, než jaké máme v ČR.  Teploty se pohybují kolem 22 °C - 24 °C.

A která část ostrova je pro Alici druhým domovem? Apartmán se nachází v poklidné části turistického letoviska Puerto de Santiago na západním pobřeží ostrova. Letovisko je oblíbené hlavně kvůli díky svému klima a přilehlým oblastem s fascinující přírodou. Apartmány jsou terasovitým způsobem zasazené budovy do kopců. Majitelé si můžou užívat okouzlujíce výhledy a to včetně výhledu na protější ostrov La Gomera. V posledních letech patří oblast mezi hojně navštěvované, ale stále jde o velmi klidné místo v porovnání s rušnými turistickými středisky Las Americas a Los Cristianos.

Pláže jsou zde pokryté černým sopečným pískem. Na výběr je zde z několika menších pláži jako je Playa de Santiago, Playa Los Guios nebo Playa Chica. Nejnavštěvovanější je Playa de La Arena, která leží přímo v centru letoviska. Sopečné skály kolem jsou ideální pro šnorchlování nebo potápění. V blízkosti je velké množství obchodů a občerstvovacích zařízení, včetně restaurace hned u pláže. K dispozici jsou služby záchranářů, sprchy a půjčovna slunečníků. 

Pokud přemýšlíte o dovolené na Tenerife, můžete vybírat z již vyfiltrované nabídky zájezdů.

Nabídka zájezdů a ubytování: 

Vigilia Park


Tenerife, Kanárské ostrovy
Bez stravy
12.6.-19.6.2023
18381 Kč
Doprava: Letecky
Hvězdiček: 2

Landmar Playa La Arena


Tenerife, Kanárské ostrovy
All Inclusive
4.9.-18.9.2023
58190 Kč
Doprava: Letecky
Hvězdiček: 4

Landmar Costa Los Gigantes


Tenerife, Kanárské ostrovy
All Inclusive
6.10.-20.10.2023
47200 Kč
Doprava: Letecky
Hvězdiček: 4

Globales Tamaimo Tropical


Tenerife, Kanárské ostrovy
All Inclusive
26.1.-2.2.2024
22900 Kč
Doprava: Letecky
Hvězdiček: 3
Navštívili jste pláž a máte pro nás doplňující informace k popisu, hodnocení nebo fotografie místa? Podělte se s námi v diskuzi ve FB skupině - Plážová Dovolená - kam na dovolenou k moři  nebo nám informace zašlete e-mailem na kontakt@plazovadovolena.cz. Vaše názory nám pomohou zkvalitnit obsah stránek. Děkujeme.