Andrea Bezděková a Denisa Pfauserová - společná plážová dovolená v Dominikánské republice

Andrea Bezděková a Denisa Pfauserová - společná plážová dovolená v Dominikánské republice

Těžké období prožívají modelka Andrea Bezděková a herečka Denisa Pfauserová. Koncem roku se Andrea Bezděková rozešla s hercem Markem Lamborou. Krátce nato oznámila rozpad manželství její kamarádka Pfauserová. V lednu se kamarádky rozhodly hodit všechno za hlavu a odletěly na dámskou jízdu do Dominikánské republiky.

V jedné z nejoblíbenějších turistických destinací Karibiku plánuji relaxovat tři týdny. Dle příspěvku na Instagramu se zatím rozhodně nenudí. Řešily problém s ubytováním a každý den bojují s jazykovou bariérou.

Pochlubily se vysmátou fotkou z asi nejslavnější pláž v Dominikánské republice - Bávaro v Punta Cana.

Vyzkoušely si spaní v džungli v rezortu El Valle Lodge. Hotel se nachází uprostřed tropické džungle 300 metrů od pláže na poloostrově Samaná. Kolem bungalovů v rustikálně elegantním stylu protéká řeka, je slyšet zvuk zurčící vody, ptáků a šuměním moře v dálce.

Navštívily ostrov Saona, nejnavštěvovanější výletní cíl Dominikánské republiky. Na ostrově je zakázána výstavba hotelů, takže je tady jenom jedna obydlená vesnice. Prodej výletů má povoleno pouze několik společností, takže se není třeba obávat masivního počtu turistů. Ideální místo pro koupání, slunění a koštování grilovaných ryb a koktejlů.

Nabídka zájezdů a ubytování: 

Sun Beach


Varadero, Kuba
Snídaně
20.4.-28.4.2023
46600 Kč
Doprava: Letecky
Hvězdiček: 3
Webkamera v oblasti: 
Navštívili jste pláž a máte pro nás doplňující informace k popisu, hodnocení nebo fotografie místa? Podělte se s námi v diskuzi ve FB skupině - Plážová Dovolená - kam na dovolenou k moři  nebo nám informace zašlete e-mailem na kontakt@plazovadovolena.cz. Vaše názory nám pomohou zkvalitnit obsah stránek. Děkujeme.