Kam jezdí na dovolenou celebrity?

Alice Bendová Andrea Bezděková Andrea Verešová Dara Rollins Denisa Pfauserová Eva Perkausová Gabriela Bendová Hanka Mašlíková Jasmina Alagič Vrbovská Leonardo DiCaprio Libor Bouček Lucia Mokráňová Martina Pártlová Patrik Rytmus Vrbovský Simona Krainová Tereza Kerndlová Týnuš Třešničková
14 Úno 2022

Ostrov Mauricius se stal začátkem letošního roku oblíbeným dovolenkovým cílem známých osobností. Dovolenou zde tráví Rytmus s rodinkou a v lednu se zde tajně provdala moderátorka Hlavních zpráv na CNN Prima NEWS Eva Perkausová.


11 Úno 2022

Andrea Verešová využila období jarních prázdnin na dovolenou u moře. Společně se synem a manželem vyrazily na Maledivy. Hezké počasí u moře určitě využila na vyzkoušení kolekce plavek, které taky zpropagovala na svém Instagramu.


10 Úno 2022

Alice Bendová zveřejnila na instagramu nabídku na prodej střešního apartmánu s nádherným panoramatickým výhledem na oceán a hory.


09 Úno 2022

Ostrov Mauricius je místo, kde si můžete splnit svůj životní sen a dopřát si opravdu luxusní dovolenou s krásnými plážemi a průzračným mořem.


31 Led 2022

Pro Daru Rollins bývalo dobrým zvykem, že po Silvestru odletěla spolu s dcerou Laurou na Bali, kde zůstávala alespoň měsíc. Na Bali létala v lednu posledních 7 let. Pandemie a taky škola dcery Laury vše změnily.


25 Led 2022

Známa česká modelka, herečka a moderátorka Alice Bendová si před několika lety pořídila apartmán na ostrově Tenerife. Ve svém druhém domově se snaží trávit spolu s rodinou co nejvíc času.


24 Led 2022

Moderátorka Hlavních zpráv na CNN Prima NEWS Eva Perkausová absolvovala zimní plážovou dovolenou společně s přítelem Ivanem Heckem.


21 Led 2022

Zpěvačka a muzikálová herečka Martina Pártlová poslala na instagramu pozdrav svým fanouškům z dovádění ve vlnách Indického oceánu. Martina nemá problém si udělat legraci sama ze sebe. Napsala, že se ve vlnách válela jak válela sem se tam jak vyvržený vorvaň.


20 Led 2022

Těžké období prožívají modelka Andrea Bezděková a herečka Denisa Pfauserová. Koncem roku se Andrea Bezděková rozešla s hercem Markem Lamborou. Krátce nato oznámila rozpad manželství její kamarádka Pfauserová.


19 Led 2022

Modelka a moderátorka Hana Reinders Mašlíková odletěla spolu s manželem André a synem Andreasem do Ománu.


18 Led 2022

Začátkem loňského roku si zpěvačka Tereza Kerndlová pořídila s manželem Reném Mayerem druhý domov v rušném letovisku Estepona. Estepona se nachází v západní části proslulého pobřeží Costa del Sol na jihu Španělska.


17 Led 2022

Štěstí, mír a prosperitu do Nového roku 2022 popřála všem Andrea Verešová z Dubaje v pozadí s nejvyšším mrakodrapem na světě Burj Khalifa. V Dubaji je modelka jako doma. V roce 2021 odjela do Dubaje hned několikrát.


17 Led 2022

Stejně jako modelka Andrea Verešová se rozhodla, že na Silvestra odjede do Dubaje taky další celebrita původem ze Slovenska. Hvězda reality show Farma Lucia Mokráňová zveřejnila z Dubaje zbožné přání ať ji ten nadcházející rok nikoho nevezme.


17 Led 2022

Začátkem ledna odletěla Simona Krainová na očistný ajurvédský pobyt na Srí Lanku. Pro svůj pobyt si vybrala rezort Lotus Villa na dlouhé písečné pláži Ahungalla na jihozápadním pobřeží Srí Lanky.


17 Led 2022

Na dovolenou do Dubaje vyrazila začátkem roku influencerka Kristýna Třešňáková, známá pod jménem Týnuš Třešničková. Do Dubaje odletěla se svým novým přítelem, kterým je italský podnikatel Davide Nebbia.