CK Blue Style organizuje Facebook soutěž o ubytování pro 2 osoby s ALL INCLUSIVE v hotelu Aqua Paradise Resort v Bulharsku

CK Blue Style organizuje Facebook soutěž o ubytování pro 2 osoby s ALL INCLUSIVE v hotelu Aqua Paradise Resort v Bulharsku

Hledáte-li pro svou letní dovolenou rozsáhlý hotelový komplex s bohatou nabídkou aktivit, sportů a zábavy pro celou rodinu, skvělou volbou může být klubový hotel Aqua Paradise Resort ★★★★+
Jedná se o jeden z nejoblíbenějších hotelů v nabídce CK Blue Style a proto se cestovní kancelář rozhodla uspořádat soutěž o ubytování v hotelu.

Pro účast v soutěži stačí u příspěvku na Facebooku do komentáře:

- napsat s kým byste v případě výhry jeli na dovolenou
- odpovědět na otázku "Jak se nazývá koncept ALL INCLUSIVE, který hotel nabízí?"

Nápovědu naleznete v popisu hotelu na webových stránkách CK Blue Style. https://blstl.cz/AQUA_PAR

POZOR: Na 1 soutěžícího připadá 1 soutěžní komentář!

Soutěž poběží až do středy 16. 2. 2022 do 23:59 hodin. Ihned po skončení bude pomocí https://commentpicker.com náhodně vylosován výherce, který získá ubytování pro 2 osoby s ALL INCLUSIVE v hotelu Aqua Paradise Resort na 7 nocí za cenu letenek.

Kompletní pravidla naleznete zde  https://blstl.cz/AQUAP_PRAVIDLA

Hodně štěstí všem soutěžícím!

Aqua Paradise Resort se nachází u pobřežního městečka Pravda. Pobyt zde vyhledávají hlavně rodiny s dětmi kvůli Aquaparku Nessebar, který se nachází přímo u hotelu. Hosté hotelu Aqua Paradise Resort mají vstup do aquaparku zdarma. Přímo u hotelu pláž není. Od hotelu je vzdálena asi 700 m. Pláž je písčitá a je vhodná taky pro malé děti.
Na výlet doporučujeme Nessebar, který je od letoviska Pravda vzdáleny 4 km. Nessebar je historické, 3000 let staré městečko, rozprostírající se na malém poloostrově. Má jedny z nejzachovalejších památek Balkánu. Nessebar má dvě části. Ve staré části můžete celé hodiny brouzdat křivolakými uličkami a obdivovat se antickým památkám, kostelům, typické architektuře a kamenným domům s vikýři. Nenechte si ujít posezení v některé z romantických kaváren. S novou částí je poloostrov spojen úzkou šíjí.

Nabídka zájezdů a ubytování: 

Aqua Paradise Resort


Ravda, Bulharsko
All Inclusive
12.7.-15.7.2023
15490 Kč
Doprava: Letecky
Hvězdiček: 4
Navštívili jste pláž a máte pro nás doplňující informace k popisu, hodnocení nebo fotografie místa? Podělte se s námi v diskuzi ve FB skupině - Plážová Dovolená - kam na dovolenou k moři  nebo nám informace zašlete e-mailem na kontakt@plazovadovolena.cz. Vaše názory nám pomohou zkvalitnit obsah stránek. Děkujeme.