Hvězda reality show Farma Lucia Mokráňová slavila Silvestr v Dubaji

Hvězda reality show Farma Lucia Mokráňová slavila Silvestr v Dubaji

Stejně jako modelka Andrea Verešová se rozhodla, že na Silvestra odjede do Dubaje taky další celebrita původem ze Slovenska. Hvězda reality show Farma Lucia Mokráňová zveřejnila z Dubaje zbožné přání ať ji ten nadcházející rok nikoho nevezme.

Lucie Dubaj miluje, v roce 2021 ho navštívila celkem čtyřikrát. Do Dubaje odletěla spolu sou svou rodinou, partnerem a dcerkou Talinkou. Dle fotek si pro ubytováni vybrala hotel nově otevřený hotel Riu Dubai, který je častým cílem českých turistů

Hotel Riu Dubai je ideální pro rodiny s dětmi. Nabízí pobyt s All Inclusive. K dispozici jsou bazény, lázně, tematické restaurace a také vodní svět Splash Water World.  Jedná se o nově otevřený hotel v prosinci 2020, jen pár kilometrů od centra Dubaje, přímo na krásné písčité 1,5 km pláži.
 

V následujícím přehledu si můžete vybrat z nabídky hotelů v Spojených arabských emirátech v termínu jarních prázdnin. Vyfiltrovaný jsou hotely, které nabízí službu All Inclusive, jsou vhodné pro rodiny s dětmi a nachází se přímo na pláži.

Nabídka zájezdů a ubytování: 

Gran Caribe Club Kawama


Varadero, Kuba
All Inclusive
20.4.-28.4.2023
43600 Kč
Doprava: Letecky
Hvězdiček: 3
Webkamera v oblasti: 
Navštívili jste pláž a máte pro nás doplňující informace k popisu, hodnocení nebo fotografie místa? Podělte se s námi v diskuzi ve FB skupině - Plážová Dovolená - kam na dovolenou k moři  nebo nám informace zašlete e-mailem na kontakt@plazovadovolena.cz. Vaše názory nám pomohou zkvalitnit obsah stránek. Děkujeme.