Novinka CK Čedok: od srpna přímé lety do letoviska Marsa Matrouh v Egyptě

Novinka CK Čedok: od srpna přímé lety do letoviska Marsa Matrouh v Egyptě

Marsa Matrouh je přístavní město a významné letovisko Egypťanů v severozápadní části Egypta, na pobřeží Středozemního moře. Leží západně od historického města Alexandrie a najdete tu ty nejkrásnější písčité pláže Egypta, průzračnou vodu, a během léta i příjemnější teploty. Pro výlety se nabízí óazy Síwa se solnými jezírky v nitru Sahary, kde pobývali Alexander Veliký nebo Kleopatra.

Pro české turisty zatím letovisko není příliš známé. Od srpna bude letovisko dostupnější taky pro ně. Do Marsy Matrouh budou exkluzivně pro Čedok létat přímo z Prahy Smartwings. Jedná se o nejbližší egyptskou destinaci. Let bude trvat přibližně tři hodiny. Z Prahy budou létat charterovými lety jednou týdně od letošního srpna do října každý čtvrtek zejména s letadly typu Boeing 737 MAX pro 189 cestujících.

Navštívili jste pláž a máte pro nás doplňující informace k popisu, hodnocení nebo fotografie místa? Podělte se s námi v diskuzi ve FB skupině - Plážová Dovolená - kam na dovolenou k moři  nebo nám informace zašlete e-mailem na kontakt@plazovadovolena.cz. Vaše názory nám pomohou zkvalitnit obsah stránek. Děkujeme.