Novinka v nabídce CK Čedok - hotel Marmorata Village na Sardinii s all inclusive light od 20 489 Kč

Novinka v nabídce CK Čedok - hotel Marmorata Village na Sardinii s all inclusive light od 20 489 Kč

Novinka v nabídce Čedoku pro léto 2022 je Hotel Marmorata Village. Jedná se o poměrně rozsáhlý hotelový komplex nedaleko střediska Santa Teresa Gallura na severu Sardinie. Hotel nabízí ubytováni pro 3 000 lidí, který je tvořen ze dvou budov Maddalena a Carpera. Nachází se na mírném kopci s výhledem na moře. Budovy jsou posazené kaskádovitě do terénu. Pokoje jsou zařízené v sardském stylu.

Hotel je vhodný pro rodiny pro které nabízí dostatek atrakcí. Okolo rezortu jezdí vláček, který vás odveze na pláž.  Denně je připraven večerní program v místním amfiteátru. V areálu jsou 2 bazény v horní části a jeden bazén pro děti v dolní části, kde je denně otevřený dětský klub. Pláž je písečná s pozvolným vstupem do moře. Slunečníky jsou zdarma.

Na výlet můžete vyrazit do městečka Santa Teresa Gallura, které je vzdálené od letoviska 5 km. Městečko nabízí v sezóně množství různých obchůdku, barů a restaurací. Pokud chcete zde navštívit taky pláž doporučujeme městskou pláž Rena Bianca. Pláž s pozvolným vstupem do moře je vhodná pro děti. Z místa je hezký výhled na Korsiku. Jedná se o velice oblíbenou pláž a v sezóně můžete vysokou návštěvnost. Další pláže naleznete na západ od městečka.

Navštívili jste pláž a máte pro nás doplňující informace k popisu, hodnocení nebo fotografie místa? Podělte se s námi v diskuzi ve FB skupině - Plážová Dovolená - kam na dovolenou k moři  nebo nám informace zašlete e-mailem na kontakt@plazovadovolena.cz. Vaše názory nám pomohou zkvalitnit obsah stránek. Děkujeme.