Tereza Kerndlová slavila Silvestra ve svém druhém domově ve španělské Esteponě

Tereza Kerndlová slavila Silvestra ve svém druhém domově ve španělské Esteponě

Začátkem loňského roku si zpěvačka Tereza Kerndlová pořídila s manželem Reném Mayerem druhý domov v rušném letovisku Estepona. Estepona se nachází v západní části proslulého pobřeží Costa del Sol na jihu Španělska. Luxusní nemovitost je jen pár kroků od pláže a z terasy je nádherný výhled na moře.
Stejně jako moderátorka Alice Bendová, která si již dřív pořídila apartmán na Tenerife, využívá taky Tereza každou volnou chvilku pro relaxování ve svém druhém domově. Vánoce strávila ještě doma, ale Silvestr už slavila v Španělsku. Na jihu Španělska není teď ještě rozhodně počasí na slunění. Tereza, ale stejně neodolala a na instagramu zveřejnila alespoň několik fotek v plavkách z interiéru svého španělského domova.

Slunečné pobřeží, jak v překladu zní název oblasti Costa del Sol je dlouhé okolo 300 km a táhne se od jižních svahů pohoří Sierra Nevada až po Gibraltar. Pobřeží je velice populárni pro plážovou dovolenou a ročně jej navštíví miliony zahraničních turistů a taky domácích Španělů.

Estepona  je jedním z nejdůležitějších rekreačních míst na Costa del Sol, protože nabízí nejen krásné udržované pláže. Město si udrželo tradiční andaluskou atmosféru včetně typických bílých domků s malovanými fasádami v historickém centru. Za pozornost stojí taky starý rybářský přístav, který je dnes místem plným tradičních barů a restaurací.

Asi nejznámější pláž se jmenuje Playa de la Rada. Je to 2 km dlouhá a místy až padesát metrů široká písečná pláž. Jde o jednu z nejhezčích městských pláží na Costa del Sol. 

Pokud přemýšlíte o dovolené na Costa del Sol, můžete vybírat z již vyfiltrované nabídky zájezdů.
 

Nabídka zájezdů a ubytování: 

Cortijo Del Mar Resort


Costa Del Sol, Španělsko
Bez stravy
24.2.-10.3.2023
29959 Kč
Doprava: Letecky

H10 Estepona Palace


Costa Del Sol, Španělsko
Polopenze
23.4.-4.5.2023
32094 Kč
Doprava: Letecky
Hvězdiček: 4

Ikos Andalusia


Costa Del Sol, Španělsko
Ultra All inclusive
22.10.-29.10.2023
46449 Kč
Doprava: Letecky
Hvězdiček: 5
Webkamera v oblasti: 
Navštívili jste pláž a máte pro nás doplňující informace k popisu, hodnocení nebo fotografie místa? Podělte se s námi v diskuzi ve FB skupině - Plážová Dovolená - kam na dovolenou k moři  nebo nám informace zašlete e-mailem na kontakt@plazovadovolena.cz. Vaše názory nám pomohou zkvalitnit obsah stránek. Děkujeme.